Een Betekenisvolle Ervaring
Het Hotel and Facility Industry Event bracht 175 connecties uit 75 bedrijven samen om ongeveer 300 studenten te ontmoeten.
- Over BUas
- Samenwerken
Dankzij de aanwezigheid en betrokkenheid van onze partners en alumni uit de hotel- en facilitaire sector was het evenement een groot succes. Het enthousiasme en de mogelijkheden die onze partners boden, waren zeer inspirerend voor onze studenten. Hun energie en nieuwsgierigheid vormden de basis voor mogelijke toekomstige samenwerkingen, niet alleen voor stages, maar ook voor afstudeeronderzoeken en interviews met professionals voor hun onderzoeksprojecten.
Hotelmanagementstudente Iris merkte op: “Ik had niet verwacht dat er zoveel bedrijven aanwezig zouden zijn tijdens het Industry Event! Het deed me beseffen hoeveel opties ik heb na mijn afstuderen.”
Dirk Peters van Hilton zei: “Het was echt inspirerend om zoveel proactieve en geïnteresseerde studenten te zien. Hun enthousiasme en nieuwsgierigheid beloven een mooie toekomst voor onze industrie.”
We zijn al onze industriële partners en alumni dankbaar voor hun voortdurende steun aan onze opleidingen.
