Contact Breda Business School 

Contact

Neem contact op met de Breda Business School via mail, telefoon of het contactformulier.

Adresgegevens

Breda Business School
Postbus 3917 l 4800 DX Breda

Algemeen
bbs@buas.nl

Opleidingsadviseur & maatwerk in Toerisme
Teuntje van der Aalst
06-10530041
aalst.t@buas.nl

Opleidingsadviseur & maatwerk in Games en Media
Frank Peters
06-20 54 52 23
peters.f@buas.nl

Opleidingsadviseur & maatwerk in Leisure & Events
Pieter Lever 
06-10373144
lever.p@buas.nl

Opleidingsadviseur & maatwerk in Hotel en Facility Management
Frederiek Vetkamp
06-39228830
vetkamp.f@buas.nl

Opleidingsadviseur & maatwerk in Logistiek en Built Environment
Gerard Rademakers
06-29 36 09 03
rademakers.g@buas.nl

Backoffice
Minke van Kooten - Stok
stok.m@buas.nl
06-57651447

Overige informatie
KvK: 65531566   

 

CONTACTFORMULIER

Deze gegevens worden uitsluitend gebruikt voor het opnemen van contact. Hierbij geeft u toestemming voor het gebruiken van deze gegevens om contact op te nemen. Voor de volledige uitleg verwijzen wij u naar onze algemene voorwaarden.